side

HRTech Corporate påmelding

Som abonnent vil du få kostnadsfri tilgang til vårt alltid oppdaterte bibliotek med whitepapers, analyserapporter, kasusstudier, webseminarer og løsningsrapporter.

For å gi deg tilgang til denne gratis tjenesten, kan vi dele bedriftens kontaktinformasjon med selskaper hvis innhold du velger å se på dette nettstedet. Som en del av registreringen vil vi holde deg oppdatert om dagens teknologiforskning og -analyse med våre ukentlige nyhetsbrev.

Om oss

Klikk her for å legge innholdet ditt til nettbiblioteket vårt med teknologiressurser vennligst klikk her…

Ledergruppe

Gerry Rhoades-Brown

Administrerende direktør

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

Internasjonal kontodirektør

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

VP-salg: Tyskland, Østerrike og Sveits

christian.hoelscher@headleymedia.com

Matt Newman

Senior-kontoadministrator

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Senior-kontoadministrator

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Senior-kontoadministrator

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Kontoadministrator

will.pownall@headleymedia.com